KONST / Litografier / Färglitografi 10526126
nr 1052 6126
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, 159/200, Komposition, motivet: 47x32
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:16:20
23/8 19:27:11